متریال

سنگ دلربا

سنگ دلربا

سنگ دلربا

سنگ دلربا یا نام دیگر ان حجر البراق ب معنی سنگ درخشنده میباشد سنگ دل ربا یا گلدستون یکی از محبوب ترین سنگ های امروزه برای زیرور الات محسوب می شود که قدمت زیادی دارد محل پیدایش و در واقع کشف این سنگ کشور هند است این سنگ جلوه ی بسیار زیبا و براقی دارد دلیل درخشندگی هم طبیعی است این سنگ دارای ذره های کوچک طلایی رنگ که درخشندگی و زیبای آن را چندین برابر می کند در زیر نور آفتاب درخشندگی آن بهتر و جذاب تر دیده می شود .

نوع کانی

از نظر کانی شناسی این سنگ نوعی کوارتز با ناخالصی های شفافی از هماتیت و گوتیت می باشند که همانند ذره های طلا باعث درخشندگی این سنگ می شوند درخشندگی موجود در این سنگ مداوم و همیشگی است و از بین نمی رود. این سنگ در رنگ های سبز تا قهوای وجود دارد همچنین این سنگ به سنگ نماد عشق و محبت نیز معروف است و برای  مناسبت های عاشقانه زوجین استفاده انتخاب بسیار مناسبی است

سنگ دلربا

خواص روانشناسی  سنگ دل ربا

سنگ دلربا باعث توازن انرژی در جسم و روح می باشد سیستم وجودی را پاک و تصفیه میکند منشأ نبوغ انسان هست کمروی و ضعف اراده را درمان می کند باعث بهبود اخلاق و رفتار می شود به فرد حس نشاط و شادابی می بخشد ، برای کاهش اضطراب و استرس مفید است و  باعث افزایش تمرکز و حواس می شود همچنین به این سنگ  سنگ جاه طلب نیز گفته می شود . تمام موارد که در بالا گفته شد از دریچه خرافاتی و یا ماورایی بیان نشده در واقع تاثیر روانی ترکیب رنگ و درخشش این سنگ موقع نگاه کردن هست. پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

سنگ دل ربا کاربرد های زیادی دارد مهمترین کاربرد این سنگ زیبا و خاص استفاده در زیورآلات است که رنگ زیبا و ذرات درخشنده آن جلوه هاب خاص را به زیورآلات می دهد. که در دستبند ها کاملا نمایان است. برای مشاهده دستبند های طراحی شده با دل ربا میتوانید اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *